Czech Forex Forum | Forex komunitní místo
Czech Forex Forum
Forex komunitní místo
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 11 až 13 z 13

Téma: Co je to Technická analýza.

Member
    Připojit k datu
    May 2019
    Kumulovaný bonus
    0.00 USD
    (Co to je?)
    Dík
    0
    Díky 0 Times ve 0 příspěvků
    Citát Původně odeslal Trader07 Zobrazit příspěvek
    Ahoj, pro mě je technická anlýza velmi zajímavá téma a chtěl bych zeptat co si myslíš o tom, že technická anlýza má i jednu podstanú slabé stránky a to
    1.subjektívne posouzení: často dochází k tomu, že dva techničtí obchodníci se podívají na stejný graf a nakreslí dva různé scénáře budoucího pohybu.
    2.Oneskorené reakce: v době, kdy je identifikován trend, většinou už významná část jeho pohybu proběhla.

?????
    Pro nováčka na forexu se může zdát technická analýza velmi náročná, ale je to jedna z mála věcí která funguje. Jednoduše řečeno, použitím technické analýzy se snažíš na cenovém grafu najít nějakou konkrétní formaci nebo šablonu (nějaký tvar), která se pravidelně na grafech vytváří, a která má napomoci předvídat budoucí vývoj na trhu. Analýza předpokládá že aktuální tržní cena již zahrnuje všechny vnější vlivy jako poptávka a nabídku, politické vlivy a tržní náladu. A všechno je to jen a jen o zkušenostech s obchodováním na forexu.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Scalper33 For This Useful Post:

Junior Member
    Připojit k datu
    May 2019
    Kumulovaný bonus
    0.00 USD
    (Co to je?)
    Dík
    0
    Díky 0 Times ve 1 příspěvků
    Citát Původně odeslal Scalper33 Zobrazit příspěvek
    Pro nováčka na forexu se může zdát technická analýza velmi náročná, ale je to jedna z mála věcí která funguje. Jednoduše řečeno, použitím technické analýzy se snažíš na cenovém grafu najít nějakou konkrétní formaci nebo šablonu (nějaký tvar), která se pravidelně na grafech vytváří, a která má napomoci předvídat budoucí vývoj na trhu. Analýza předpokládá že aktuální tržní cena již zahrnuje všechny vnější vlivy jako poptávka a nabídku, politické vlivy a tržní náladu. A všechno je to jen a jen o zkušenostech s obchodováním na forexu.
    No upřímně řečeno velmi si mi právě v této chvíli nepomohl, ale i tak ti dakujem, pochopil jsem že všechno chce jen čas a zkušenosti. Děkuji

Member
    Připojit k datu
    May 2019
    Kumulovaný bonus
    0.00 USD
    (Co to je?)
    Dík
    0
    Díky 0 Times ve 0 příspěvků
    Citát Původně odeslal Trader07 Zobrazit příspěvek
    No upřímně řečeno velmi si mi právě v této chvíli nepomohl, ale i tak ti dakujem, pochopil jsem že všechno chce jen čas a zkušenosti. Děkuji
    Netvrdím, že když budeš důkladně používat technickou analýzu, stane se z tebe milionář, ale statistika říká, že úspěšní obchodníci na Forexu používají technickou analýzu. Takže technický rozbor ti pomůže určit trend, pohyb a předpokládanou cenu. To je celé co jsem ti chtěl tímto říci

Autorská práva