Czech Forex Forum | Forex komunitní místo
Czech Forex Forum
Forex komunitní místo
Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    &lsaquo
    &rsaquo
Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: Bonus za příspěvek: F.A.Q.

  1. #1 Collapse post
    Administrator Administrator's Avatar
    Připojit k datu
    Jan 2018
    Příspěvky
    22
    Dík
    2
    Díky 19 Times ve 7 příspěvků

    Bonus za příspěvek: F.A.Q.

    Q: Co je to bonus?
    A: Bonus je peněžní odměna za komunikaci na našem fóru. Kampaň je sponzorována partnerem titulu - společností InstaForex. Cílem této kampaně je nechat začátečníky na Forexu vyzkoušet si své dovednosti v reálném obchodování na finančních trzích bez investování vlastních prostředků. Pro zkušenější obchodníky je tento bonus pouze příjemným darem pro jejich přínos při vývoji fóra.Ďalšie informace o bonusové kampani najdete na této stránketopic (http://www.forex09.com/forumdisplay....Announcements- Section)

    Q: Jak mohu získat bonus?
    A: Chcete-li získat bonus, musíte si otevřít obchodní účet () v společnosti InstaForex a připojit jej k vašemu účtu Chine Forex Forum. Bonusy, které jste nahromadily během jednoho měsíce, se připíší během prvního týdne následujícího měsíce.

    Q: Mohu vybrat bonus z mého obchodního účtu?
    A: Ne, nemůžeš. Pouze zisk dosažený nad částkou bonusu může být vybrán.

    Q: Měla bych vložit vklad na můj účet pro získání bonusu?
    A: Ne, není třeba dělat žádný vklad pro získání bonusu. Pokud však chcete vložit další finanční prostředky, je to povoleno.

    Q: Jaká je výška bonusu? Je výška bonusu závislá od příspěvků?
    A: Základní částka bonusu je 20 centů za příspěvek splňující podmínky kampaně. V sekci "Volný dialog" je bonusová částka 10 centů. Publikování v sekcích Fórum Administrativní obsah, Reklamy a Forex Signals se nezahrnují do této kampaně.

    Q: Nemohu připojit můj obchodní účet na můj účet na fóru. Kde je chyba ??
    A: Existují tři důvody tohoto selhání. Nejprve se ujistěte, že zadáváte správné číslo účtu a heslo. Za druhé, může dojít k chybě v důsledku toho, že váš účet nebyl zaregistrován pod odkazem partnera fóra. Pokud to chcete vyřešit, zaregistrujte nový obchodní účet a do pole "Affiliate kód" vložte slovo "portálforum" (bez obrácených čar). A nakonec, pokud je váš účet již připojen k jakémukoliv jinému fóru, které sponzoruje InstaForex, nebudete získat bonusy z China Forex Forum.

    Q: Mám účty v jiných fórech sponzorovaných společností InstaForex. Mohu získat bonusy ze všech těchto fór?
    A: Ne, nemůžete.

    Q: Pokud chci připojit účet, musím zadat heslo obchodního účtu. Je to bezpečné?
    A: Bohužel není možné připojit účet jinak než zadáním hesla obchodníka kvůli specifikům platformy MetaTrader4. Bezprostředně po připojení se doporučuje změnit heslo uživatele.

    Q: Mohu změnit přiložen účet za jiný?
    A: Ano, můžete, ale jen za 2 měsíce po připojení vašeho běžného účtu.
    Q: Mohu přenést svůj bonus na jiný účet (můj, rodinný příslušník, přátelé, kamarádi)?
    A: Ne, nemůžete.

    Q: Co se stane, kdybych nepřidal / a žádný účet do mého profilu? Zmizí bonusy ??
    A: Pokud se uživateli nepodařilo připojit obchodní účet ke svému profilu během měsíce, jeho bonusy vyprší v následujícím měsíci.

    Q: Jak se odhaduje bonus? Co se stane, pokud ztratím bonusové peníze v důsledku neúspěšného obchodování? Měla bych to obchodovat zpět?
    A: Jsou tři možnosti.
    1) Obchodování bylo neúspěšné, na účtu však nebylo žádné zastavení. V takovém případě jsou bonusové peníze sumarizovány a můžete získat jen zisk nad bonusovou částkou. Podívejme se na příklad. Po prvním měsíci bylo na účet připsány $ 50 bonusových peněz. V důsledku neúspěšného obchodování v okamžiku připsání bonusu za druhý měsíc zůstal na účtu 20 USD. Za druhý měsíc byl připsán bonus ve výši 70 USD, takže celkový zůstatek na účtu je 90 USD. Celková suma připsaných bonusů je však 50 USD + 70 USD = 120 USD, musíte získat zisk více než 120 USD.
    2) Obchodování na účtu bylo neúspěšné a na účtu bylo zastaveno. V tomto případě je zrušena povinnost úhrnného bonusu a můžete získat zisk z bonusu připsaného v druhém měsíci. Podívejme se na další příklad. Za první měsíc bylo připsaných 50 USD. Výsledkem ukončení v den připsání bonusu za druhý měsíc byl účet na účtu $ 2. 70 USD bylo připsaných na druhý měsíc a celkový zůstatek na účtu byl 72 USD. Jelikož v prvním měsíci došlo k zastavení, můžete vybrat celý zisk nad 70 USD.
    3) Cenový bonus pro jakoukoli soutěž China Forex Forum připsán na přiložený účet ruší body 1-2 pro tento účet.


    Na konci prvního měsíce získáte bonus $ 49 za příspěvky a $ 1 za soutěž. Kvůli neštěstí v obchodování (stop-out), v den připsání bonusu za druhý měsíc, měli jste jen bonus $ 2. Za druhý měsíc získáte bonus za příspěvky v hodnotě 70 USD a celkový zůstatek se stane 72 USD. Chcete-li vybrat zisk dosažený nad sumou bonusů, měli byste mít na svém obchodním účtu celou sumu všech připsaných bonusů nebo 120 USD a zisk.

    Q: Co dělat, pokud je to už první (druhý, třetí, čtvrtý ...) den nového měsíce, ale stále jsem nedostal svůj bonus? Možná bych měl kontaktovat všech správců, moderátorů a představitelů InstaForex týmu, že jsem jim poslal PM s požadavkem, aby mi poskytli můj bonus? Možná bych měl šířit otázku "Kde je můj bonus" v každé tématu fóra? Možná na mě zapomněli? Možná jsem byl podveden ???
    A: Ne. To byste neměli dělat za žádných okolností. To nepovede k urychlení procesu bonusového připsání, ale přinese další práci administrativě a společnosti InstaForex. Pokud jste přiložili svůj obchodní účet k profilu vašeho fóra, nepochybně získáte svůj bonus brzy. Jednoduše zkontrolujte svůj obchodní účet jednou za den. Bonusy se obvykle připisují v prvním týdnu každého měsíce.

    Q: Mohu doplnit bonusový účet vlastními penězi? Mohu připojit můj existující účet s mými finančními prostředky?
    A: Je to možné technicky. Měli byste však brát v úvahu, že pokud jsou na účtu spojeny peníze a peníze vlastního obchodníka, v případě neúspěšného obchodování se vlastní peníze obchodníka považují za vynakládané v prvním kole.
    Například 50 USD bonusových peněz bylo připsaných na účet obchodníka. Kromě toho tento účet doplní svými vlastními 50 USD. Celkový zůstatek je 100 EUR. V důsledku neúspěšného obchodování je na účtu zůstatek 50 USD. Může obchodník stáhnout své 50 USD? Odpověď je ne, protože vlastní peníze obchodníka se počítají jako vynaložené v první řadě. Proto důrazně doporučujeme, abyste nekombinovali bonusy a své vlastní peníze na jediném účtu, pokud jste začátečník a / nebo si nejste jisti svými obchodními výsledky. Rozdělte své bonusové účty a účty doplněné o vlastní prostředky.

    Q: podporovat fórum mezi mými přáteli (návštěvníci mého webu / blogu ...). Mohu mít z toho prospěch?
    A: Samozřejmě! Máme zájem o šíření informací o našem fóru na internetu. A odměňujeme ty, kteří na to tráví čas. Fórum má vlastní partnerský program, který vám poskytuje 10-centové bonus na každý příspěvek vašeho doporučení. Více aktivních doporučení - znamená, že dostanete více bonusů.

    Q: Kde mohu zkontrolovat mé bonusové statistiky?
    A: Zadejte CP uživatele, klikněte na možnost "Bonus za účtování". Všechny bonusové informace, které potřebujete, najdete zde.

    Q: Bonusové částky v mém profilu apod mým avatarem jsou odlišné. proč?
    A: Bonusová částka se aktualizuje jednou za 30 minut v profilu a jednou za den pod avatarem.

    Q: Někdy si všimnu, že můj bonus je menší než by měl být? Proč to bylo sníženo?
    A: Naše fórum je místo pro komunikaci, nikoliv místo pro získání pevné platby. Bonus je dárek, který může být zrušen moderátorem, pokud si myslí, že vaše zprávy nesplňují podmínky kampaně nebo jsou v rozporu s tématem.

    Q: Kde mohu najít své doporučení a jak mohu vidět jejich výdělky?
    A: Zadejte svůj profil a klikněte na kartu Partnerský program. Najdete zde seznam všech vašich doporučení a kolik jste si vydělali ze svých příspěvků.

    Q: Odkázal jsem nového člena, ale nevidím ho ve statistice svého partnera. Co je špatně?
    A: Protože na fóru je aktivní systém validace členy, vaše doporučení se zobrazí ve statistikách vašeho partnera až poté, co dostal 10 schválených příspěvků.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  2. The Following 5 Users Say Thank You to Administrator For This Useful Post:

    Neregistrovaný (5 )

Autorská práva

  • Nemůžete deslat nové témata
  • Nemůžete odeslat odpovědi
  • Nemůžete odeslat přílohy
  • Nemůžete upravit své příspěvky
  •