Czech Forex Forum | Forex komunitní místo
Czech Forex Forum
Forex komunitní místo
Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    &lsaquo
    &rsaquo
Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Tipy a triky v obchodování

Zobrazení tématu

Předchozí příspěvek Předchozí příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1 Collapse post
    Senior Member Thomas's Avatar
    Připojit k datu
    Aug 2019
    Umístění
    Czechia,Deutchland,Netherland
    Příspěvky
    257
    Dík
    0
    Díky 129 Times ve 81 příspěvků

    Tipy a triky v obchodování

    :cool:
    Zde jsou postřehy, které jsem sesbírala během let, tipy, které
    jsem si z obchodování na trzích vybrala, a triky, které mi po‐
    radili jiní obchodníci, když chtěli pomoct mladému děcku,
    které začalo poprvé obchodovat. Věřím, že vám budou také
    užitečné. Proto v této kapitole „zapátrám v paměti“ a podělím
    se s vámi o několik tipů, které mě ochránily před problémy,
    a o několik triků, které můj obchodní život učinily příjemnějším.
    Některé z informací už jste možná slyšeli, jiné vycházejí ze zdravého selského rozumu.
    Ovšem pokud bych měla jmenovat jen jedinou věc, kterou jsem se naučila, pak tuto:
    zdravý rozum není běžný!
    Tip a trik číslo jedna
    Když jsem se začala poprvé učit o obchodních „systémech“, přečetla jsem si, že do krát-
    kodobých obchodů je nejbezpečnější vstupovat v době silných trendů. Cílem byla jistá
    účast v pouze probíhajících trendech a tím zvýšení šance na jeho následování. Ale výsled-
    ky byly mizerné! Po vstupech se na grafech začaly objevovat obratové formace téměř ve
    třech případech ze čtyř. Většina signálů ukazovala jenom proražení tak často, že systém
    působil spíš jako nekonečný vtip a byl by užitečnější, kdybych dělala věci opačně.
    Zběsilé desetiletí. Jakmile jsem začala vyučovat víc studentů, nevyhnutelně dochá-
    zelo k promeškání vstupů do obchodu. Obchodování na forexu je 24hodinová činnost.
    Nejsme stále doma nebo u počítače. Nebo když nastane obchodní příležitost, nejsme
    zrovna vzhůru. Existuje jedna drobná metoda, která sice nezaručuje, ale umožňuje druhou
    šanci ke vstupu, pokud jsme první nestihli. Ale pozor, je důležitou podmínkou, že ještě
    nedošlo k dosažení plánovaného ziskového cíle – tím by se „druhý vstup“ anuloval. Popíšu
    skvělý tip pro přípravu plánu na stanovení zisku: pokud je první cíl jenom deset až dvanáct
    pipů, často použiji druhý. Pamatujte si, že první je už moc blízko, proto druhý.
    Teď už víme, kdy použít tenhle tip, a dostáváme se k otázce jak... Jednoduchou technikou:
    průměrováním. Jestliže nestihnete příležitost k nákupu do dlouhé pozice, zprůměrujete po-
    slední čtyři nejnižší ceny na svíčkách a výsledek použijte pro novou vstupní cenu. V případě,
    že jste nestihli prodej, tedy vstup do krátké pozice, zprůměrujete poslední čtyři nejvyšší ceny.
    Ne vždy se dostanete do obchodu, což je celá pointa. Jedná se o„druhou šanci“ vstupu do ob-
    chodu. Takže pokud se příkaz na zadané ceně nevyplní, necháme obchod být. Tento postup
    můžete využít i pro vstup do swingových obchodů, a to v případě splnění kritérií pro nákup
    ve zpětných korekcích rostoucího trendu nebo odraženích klesajícího trendu.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  2. The Following 2 Users Say Thank You to Thomas For This Useful Post:

    Neregistrovaný (2 )

Přihlásit se k tomuto tématu (10)

Autorská práva

  • Nemůžete deslat nové témata
  • Nemůžete odeslat odpovědi
  • Nemůžete odeslat přílohy
  • Nemůžete upravit své příspěvky
  •