Czech Forex Forum | Forex komunitní místo
Czech Forex Forum
Forex komunitní místo
Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    &lsaquo
    &rsaquo
Stránka 67 z 179 PrvníPrvní ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... PosledníPoslední
Výsledky 661 až 670 z 1787

Téma: Forex anallýzy

  1. #661 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    EUR / USD, 2021
    Ahoj všichni!
    Pokud jde o pár EUR / USD, existuje vnitrodenní signál o prodeji. Trend postupného snižování bude zrušen, pokud cena překoná úroveň 1,2135. Zatímco cena obchoduje pod úrovní 1,2135, úroveň 1,2070 lze považovat za cíl. Kromě toho může cena dosáhnout 1,2055 jako bonus. V případě zvýšení kotací možná za cíl považovat plochu 1,2160-70.
    ----------------------------
    Libra šterlinků se obchoduje i směrem dolů. Pokud cena prorazí na úroveň 1,3968, klesající trend bude zrušen. V tomto případě bude cílem úroveň 1 3 990, i když si myslím, že tento scénář je nepravděpodobný. Úlomek 1.3930 posílí klesající trend.
    Zatím je mým cílem úroveň 1,3890.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  2. #662 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Dobré ráno, obchodníci!
    Jak jsme očekávali, EUR / USD narazil na silnou rezistenci 1,2130+ - a odtud se medvědí trend vyvíjel směrem dolů. Teoreticky může cena tuto hladinu ještě jednou otestovat, ale v to bych velmi nedoufal. Upřímně řečeno, myslím si, že dvojice bude stabilně padat bez jakýchkoliv negativních zpětných pullback. Pokud chcete, aby ukazatele změnily směr, cena se může pohybovat o dalších 30 pipů to je však všechno.
    Vše by se mělo dělat krok za krokem. Nejprve si tedy myslím, že dvojice navštíví 15. oblast a po několika Zigzag se vyrovná na 1,1050. Pravděpodobně nedojde k rychlému pohybu, ale také není důvod spíše zavírat pozice. V současnosti jsou akciové trhy přetížené a jakmile tvůrce trhu dá znamení, že se bude dát začít, cena začne přepadávat.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  3. #663 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    EUR / USD

    Dobrý den, vážení obchodníci!

    Technická analýza:

    Trh vstoupil do malé korekce uprostřed tvorby hammer pattern svícnu. Je pravděpodobné, že klesající trend EUR / USD se prodlouží. Úroveň 1,2020 naznačuje minimum možného rozsahu. O krátkých pozicích lze uvažovat od 1.2100.
    V pondělí jsou nepravděpodobné silné cenové pohyby. Očekává se, že pár EUR / USD se konsoliduje kolem úrovní supportu a rezistence 1,1990, 1,1970 - 1,2050 a 1,2010. Breakout bude znamenat medvědí sentiment.
    Fundamentální analýza:
    Vakcinace v EU roste. Distribuce vakcín v USA je zatím pomalá. Zveřejnění zprávy o zaměstnanosti v USA a PMI EU jsou na programu jednání.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  4. #664 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Dnes je pondělí, takže není o čem mluvit, ale stále jsou některé momenty na intradenním grafu.
    Pokud jde o EUR / USD, sestupný trend stále platí. Prolomení úrovně 1.2035 tento trend zruší. Nejbližší cíl je 1,1990-80.
    GBP / USD se také posouvá směrem dolů. Prolomení úrovně 1,3834 na vnitrodenním grafu tento trend zruší. Nejbližší cíl je 1,3780-70.
    Pokud jde o tuto chvíli, máme signál na posun směrem nahoru. Podívejme se, co se s tím stane na evropském zasedání. To je na dnes všechno, počkám si na evropské zasedání, abych zjistil, co mohu očekávat začátkem měsíce.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  5. #665 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Už jsem četl, že někteří obchodníci se báli získat zpět 50 pipů a začali pochybovat o prodeji. Nejsem však překvapen. Trh záměrně mate a nechává na pochybách. Pokud jde o mě, mám jasný signál. Před prvními breakouts jsou obvykle pullback. Pokud jde o strach, spoléhám se jen na to, že si určím velikost svého obchodu. Technický obraz mě nevyděsí, nebo proč bych pak obchodoval a stanovil si cíle? Nejprve jsem si stanovil cíle, aniž by jsem se pokusil získat někoho přízeň správnými analýzami. První obchodní den byl pro mě tedy klidný, zatímco druhý se může ukázat jako zcela jiný. Obchodování bylo klidné iv noci, změny jsou přesto viditelné. Cena se stáhla z výšek Ichimoku cloud a pohybovala se opačným směrem. Mezitím medvědi testují svou sílu, zatímco býci uvažují o delších pozicích.
    To je pro nás vlastně dobré. Čím více kupujících budou nakupovat, tím bude pokles prudší. Pokud jsou býci přesvědčeni, že by si měli koupit, chtěl bych říci, že by se měli osvědčit a zvýšit objem svých obchodů. Každý má svůj vlastní názor.
    Býkem se nepodařilo vytvořit třetí býčí svícen při pullback což jim mohlo pomoci použít pattern tří vojáků. Namísto toho vytvořili spike, který prolomil Ichimoku cloud na H4. Takový pullback však vypadá velmi slabě a připomíná běžný intradenní pohyb. Nechápu, jak by to mohlo vyděsit některých obchodníků. Každý jsme každý jiný. Momentálně očekávám, že cena prorazí úroveň 1,20 a pak se přiblíží k cíli 1,1900. Můj cíl: 1,1920. Jak jsem již zmiňoval výše, vše je v očekávání dalších pohybů.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  6. #666 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Dobré ráno těm, kteří obchodují a těm, kteří pozorují!

    Vyčkejte na vás přijde řada, všechny Zigzag se předvedou krok za krokem

    Na EUR / USD je všechno jasné. Z technického hlediska je třeba, aby se dvojice řídila negativním zigzagovým patternů a dokončila ho v grafu M30 o 1.2010, nebo dokonce o 1.1990. Pak se musí zavřít v modré horní zóně. Je také možné, že dvojice ihned otestuje modrou zónu a pak se přesune dolů. Skutečný scénář se dočkáme brzy. Myslím si, že cena se může pohybovat oběma směry, protože máme úrovně nižší než 1.2010 a výše na 1.2060, které ještě nebyly testovány. Pojďme se tedy připravit na zisky z trendu prodeje nebo nákupu. Dnes je pro nás dobrý den.
    ---------------------------------------------
    GBP / USD vykazuje podobnou dynamiku jako EUR / USD. Jediný rozdíl je v tom, že jeden pár se pohybuje rychleji, co se týče pipů, než druhý.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  7. #667 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Ahoj!
    Ukážu vám dvě moje obchody ze včera. Otevřel jsem je při prolomení fraktálových patternů a cena se nedotkla MA12, když se tyto fraktály formovaly. Při všech obchodech jsem dal zisk 3 pipy od vstupního bodu. Později jsem si uvědomil, že bych to mohl posunout dál na švýcarský frank, ale kdo by to mohl vědět. Pokud jde o jen, stop loss se mohl spustit, kdybych čekal, že dosáhnu větší zisk. Proto nebuďte chamtiví, přátelé.
    Hezký den!

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  8. #668 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Dobrý den, vážení obchodníci!

    Cena EUR / USD se pohybuje v stoupajícím trendu. V případě prolomení k 1. 1998 se trend pravděpodobně otočí. Cíl je momentálně viděn na 1,2060. Pokud se však trend otočí, cíl bude na úrovni 1,1940.
    ----------------------------
    Pár GBP / USD pokračuje včerejším stoupajícím trendem. Trend se může obrátit, pokud cena překoná hranici 1,3837. Pokud je to tak, dvojice se může zaseknout, protože kromě 1.3810 nemám v dolní části žádné další úrovně. Můj cíl je na úrovni 1,3950-60
    Dnes bychom měli pečlivě sledovat úroveň, na které se může vzestupný trend zvrátit.
    Zároveň může stoupající tendence EUR / USD získat páru v případě prolomení k 1,2034.
    Pokud jde o GBP / USD, je pravděpodobné, že se trend rozšíří, pokud cena poklesne na úroveň 1,3890.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  9. #669 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Dobré ráno! Včera jsme měli dobrý pohyb, tak se podívejme, co máme dnes.
    Podle ukazatele úrovní není euro ještě připraveno na přechod k mandatory zóně a současnému modelu poměru likvidity, který se vytvořil včera. Ve středu můžeme očekávat následující scénáře. Cena může podle scénáře red line klesnout a začít pullback níže, nebo může pokračovat v korekci ze včerejška a vstoupit do mandatory zóny. Celkově zatím nevidím žádné změny.
    Co se týče libry, od včera její zůstal cíl na současné úrovni ukazatele likvidity 1,3958. Ale protože včera cena nemohla stoupat tam, dnes je tento cíl obtížnější dosažitelný kvůli odporu při současné úrovni poměru likvidity a horní hranici kanálu. Proto nadále monitorovat své včerejší nákupní pozici a bylo by pro mě v pořádku, kdyby se pár opět posunul dolů, aniž jsem otestoval aktuální úroveň ukazatele likvidity ze včera. Na intradenním grafu tedy není nic zajímavého, s čím bychom mohli pracovat.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  10. #670 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Nový den přináší nové příležitosti a ve středu ráno jsem využil této příležitosti na trhu. V GBP / USD a podle strategie obchodování s mADC divergencemi se dnes vytvořil signál o prodeji. Divergence se objevila brzy ráno. Na začátku evropské seance začala cena klesat z denního maxima a MACD indikátor překročil nulovou hladinu a usadil se pod ní. Ve vytvořeném segmentu byla aplikována fibo mřížka se stanovenými cíli na úrovni fi, 200,0 fibo a -0,25, což je možná úroveň ztrát. Nemohl jsem však vstoupit na trh jako rekvizity a přerušené spojení mi bránilo v otevření prodejní pozice. Po chvíli se mi konečně podařilo na daný signál vstoupit na trh, když cena testovala 100 fibo hladinu, což je úroveň pro otevírání prodejních pozic. Dal jsem Take Profit na 10 pipů a Stop Loss na 13 pipů.
    Na EUR / GBP dnes nebyl signál. Budu nadále sledovat pár GBP / USD a signály, které mohou vycházet z indikátoru Stepmom podle obchodního systému Channel МА288. Indikátor Stepmom už změnil svou barvu, takže musíme počkat, kdy se cena dotkne čáry indikátoru, a začít prodávat.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


Přihlásit se k tomuto tématu (94)

Autorská práva

  • Nemůžete deslat nové témata
  • Nemůžete odeslat odpovědi
  • Nemůžete odeslat přílohy
  • Nemůžete upravit své příspěvky
  •