Czech Forex Forum | Forex komunitní místo
Czech Forex Forum
Forex komunitní místo
Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    &lsaquo
    &rsaquo
Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Přímé zahraniční investice

  1. #1 Collapse post
    Super Moderator Alex Insta's Avatar
    Připojit k datu
    Feb 2018
    Příspěvky
    392
    Dík
    4
    Díky 1,111 Times ve 317 příspěvků

    Přímé zahraniční investice

    Přímé zahraniční investice

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  2. The Following 2 Users Say Thank You to Alex Insta For This Useful Post:

    Neregistrovaný (2 )

  3. #2 Collapse post
    Senior Member Scalper33's Avatar
    Připojit k datu
    May 2019
    Příspěvky
    439
    Dík
    1
    Díky 310 Times ve 233 příspěvků
    Přímé zahraniční investice

    Přímé zahraniční investice (Foreign direct investment - FDI) je pojem pro přímou investici do obchodní společnosti nebo do podnikání investorům z jiné země. Přímé zahraniční investice jsou investicí konkrétního investora do konkrétní společnosti - na rozdíl od portfolia investování na finančních trzích.

    Přímé zahraniční investice v praxi: Investice označována jako FDI musí být nejméně 10% podílu v obchodní společnosti (nákupem akcií, či jiného obchodního podílu). Investor typicky získává významnou rozhodovací pravomoc ve společnosti, kam investuje.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  4. The Following 2 Users Say Thank You to Scalper33 For This Useful Post:

    Neregistrovaný (2 )

  5. #3 Collapse post
    Junior Member RuthNEW2's Avatar
    Připojit k datu
    May 2021
    Příspěvky
    4
    Dík
    0
    Díky 5 Times ve 3 příspěvků
    Přímé zahraniční investice jsou velmi zajímavé a rozhodně se plánuji do nich pustit. Zatím se teprve rozkoukávám a využívám platformu, kterou mi doporučil kamarád. Jedná se o tuto platformu https://www.robomarkets.cz/forex-tra...als/webtrader/. Velmi mi pomohli jejich příručky a návody. Mám pomalý start, ale obchodování je běh na dlouhou trať, takže není kam spěchat. Můžete mi někdo doporučit nějaký návod, jak začít s přímými zahraničními investicemi? Zkoušel jsem něco dohledat, ale všechny příručky byly stroze napsané a moc mi nepomohli. Jestli o něčem víte, tak mi to můžete poslat do zprávy.
    Last edited by RuthNEW2; 03-05-2022 at 10:14 AM.

  6. The Following 1 Users Say Thank You to RuthNEW2 For This Useful Post:

    Neregistrovaný (1 )

Autorská práva

  • Nemůžete deslat nové témata
  • Nemůžete odeslat odpovědi
  • Nemůžete odeslat přílohy
  • Nemůžete upravit své příspěvky
  •