Czech Forex Forum | Forex komunitní místo
Czech Forex Forum
Forex komunitní místo
Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    &lsaquo
    &rsaquo
Stránka 101 z 179 PrvníPrvní ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... PosledníPoslední
Výsledky 1,001 až 1,010 z 1787

Téma: Forex anallýzy

  1. #1001 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Výhled na trh

    Byl dosažen denní zůstatek páru GBP / USD na úrovni 1,3454.
    Měsíční úrovně: support - 1,33661, rezistence - 1,41641.
    Týdenní úrovně: support- 1,32968, rezistence - 1,35552.
    Nejlepším scénářem pro GBP by bylo dosáhnout týdenní a měsíční úrovně vyznačené v grafu. Rozhodl jsem se však jít tvrdou cestou, protože prudký pokles tohoto týdne mi nepřinesl žádný zisk. Existovalo nastavení pro krátký příkaz stop-loss, ale podařilo se mi získat zisk z take-profit z mých dlouhých pozic.
    Pokud máme očekávat nové minimum nebo ne, čekám na korekci a bylo by hezké dosáhnout týdenní rezistenci.
    Byl dosažen denní zůstatek páru USD / CAD na úrovni 1,27060.
    Měsíční úrovně: support - 1,22536, rezistence - 1,28427.
    Týdenní úrovně: support- 1,25742, rezistence - 1,29055.
    Jediný dobrý scénář, který navrhuji, je jít krátce v rozmezí 1,2770 do 1,2790, kde se budou prodávat všechny mé Long. Dnes o 17:00 vyprší platnost týdenní opční smlouvy. Nový má týdenní rezistenci 1,27736. Čekám, dokud se cena dostane do rozpětí, a uvidíme trend. Bylo by lepší dosáhnout rozsah po 17:00, protože týdenní rezistence zmizí a může existovat malá šance prorazit rozsah zespodu.
    Denní zůstatek páru JPY / USD na úrovni 111,591 nebylo dosaženo.
    Měsíční úrovně: rezsitencia - 111,841, support - 108,339.
    Týdenní úrovně: support- 109,945.
    Včera mi jen udělal radost. Cena nedosáhla můj příkaz stop-loss. Očekávám pokles mírně pod úroveň 110 k zůstatku smlouvy nebo týdennímu supportu.
    Australan neprokázal žádnou změnu a já se držím neupraveného obchodního plánu. Upřímně řečeno, šel jsem nakrátko a očekával jsem, že cena zpochybní měsíční odpor, takže jsem neotvíral zamčené polohy. Očekávám, že se pár zvýší, a proto resetovat své příkazy stop-loss pro dlouhé pozice na 5 pipů, abych stanovil obvyklý rozsah.
    Denní zůstatek páru XAU / USD k roku 1736 nebylo dosaženo.
    Měsíční úrovně: rezistence - 1904, support - 1598,9.
    Úrovně příštího týdne: rezistence - 1778, support - 1699.
    Nemohl jsem se udržet dlouho, dokud cena zpochybňovala týdenní rezistenci. Cena však začala klesat a očekával jsem, že dosáhne můj stop loss. Včera jsem zveřejnil, že můj plán vylučuje další touhy. Přesto cena poskočila, než se dotkla objednávky SL. Netrpěl jsem ztrátami a získal jsem určitý zisk. Nyní mi je jedno, jaký trend si dvojice zvolí dál.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  2. #1002 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    EUR / USD, 2021
    Ahoj všichni!
    Stále pochybuji, že se euro bude nadále obchodovat stranou. Věřím, že evropská měna musí nějak doběhnout svých rivalů, kteří se vyšplhaly na konci minulého týdne.
    V pondělí ráno zůstává můj obchodní plán nezměněn. Chystám se otevřít dlouhé pozice, těsně pod současnými úrovněmi. Oblast 1,1580 - 1,1570 lze považovat za cíl, ale ceny pravděpodobně nedosáhnou poslední hranici, i když pár bych na této úrovni určitě koupil.
    Přesto si myslím, že nyní stojí za to zdržet se vstupu na trh, protože je lepší počkat, dokud se dvojice konečně rozhodne o svém směřování. Pokud cena nadále klesá, medvědí pohyb páru po cikcak dolů na H4 bude pravděpodobně omezený, protože dozrál čas na stažení zpět

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  3. #1003 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Na libře byl testován denní zůstatek na úrovni 1,3541.
    Měsíční hranice: nízké - 1,33674, vysoké - 1,41641.
    Týdenní hranice: N / A
    Předpokládám, že s párem nebudu obchodovat, pokud nenastane nové minimum a cena netestuje měsíční rezistenci. Zbývá čekat buď na změny v opční smlouvě ve středu, nebo k prozkoumání nových měsíčních a týdenních zpráv zveřejněných ve čtvrtek. Budu se snažit udržet stávající dlouhé pozice v oblasti šípového vzoru na 1,3789, když bude čas přejít na smluvní zůstatek s nebo bez opakovaného testování minima. Bylo by lepší počkat na nové minimum, abyste mohli vstoupit na trh s větším podílem (protože na některých z těchto obchodů s nákupem jsem již získal zisk). GBP však může začít stoupat i bez nových minim.
    Na australském dolaru nebyl denní zůstatek na úrovni 0,7270 testován.
    Měsíční hranice: nízké - 0,72110, vysoké - 0,74899.
    Středeční hranice: vysoké - 0,73082, nízké - 0,71391.
    Je načase přesunout dlouhé pozice do breakeven bodu. Prvním cílem bude středeční úroveň. Jelikož se měsíc blíží ke konci, neexistují žádné týdenní smlouvy. Bylo by skvělé dosáhnout zůstatek smlouvy nebo měsíční úroveň 0,74899.
    V jenech byl testován denní zůstatek na úrovni 111,048.
    Měsíční hranice: vysoké - 111,841, nízké - 108,339.
    Středeční hranice: nízké - 109,945.
    Čekám, dokud cena dosáhne smluvní zůstatek, kde se nachází středeční úroveň.
    Na kanadském dolaru byl testován denní zůstatek na úrovni 1 25664.
    Měsíční hranice: nízké - 1,22536, vysoké - 1,28427.
    Středeční hranice: nízké - 1,25363, vysoké - 1,27581.
    Dlouhé pozice mají stále přednost. Pokud se cena přiblíží k horní hranici kanálu, budu uvažovat o dlouhém přechodu. Tento trend se pravděpodobně sníží, protože se pokouší dosáhnout rovnováhy kontraktu. Každopádně budu ve čtvrtek nebo v pátek vážně přemýšlet o dalších krocích po novém kontraktu.
    Pokud jde o zlato, byl testován denní zůstatek na úrovni 1 760,6.
    Měsíční hranice: vysoké - 1 904, nízké - 1 598,9.
    Týdenní hranice: vysoké - 1 781,8, nízké - 1 739,2.
    Pokud se aktivum pohybuje blíže k týdenní hranici na 1 739,2, možná by bylo možné zvážit otevření dalších dlouhých pozic.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  4. #1004 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Na libře byl testován denní zůstatek na úrovni 1,3541.
    Měsíční hranice: nízké - 1,33674, vysoké - 1,41641.
    Týdenní hranice: N / A
    Předpokládám, že s párem nebudu obchodovat, pokud nenastane nové minimum a cena netestuje měsíční rezistenci. Zbývá čekat buď na změny v opční smlouvě ve středu, nebo k prozkoumání nových měsíčních a týdenních zpráv zveřejněných ve čtvrtek. Budu se snažit udržet stávající dlouhé pozice v oblasti šípového vzoru na 1,3789, když bude čas přejít na smluvní zůstatek s nebo bez opakovaného testování minima. Bylo by lepší počkat na nové minimum, abyste mohli vstoupit na trh s větším podílem (protože na některých z těchto obchodů s nákupem jsem již získal zisk). GBP však může začít stoupat i bez nových minim.
    Na australském dolaru nebyl denní zůstatek na úrovni 0,7270 testován.
    Měsíční hranice: nízké - 0,72110, vysoké - 0,74899.
    Středeční hranice: vysoké - 0,73082, nízké - 0,71391.
    Je načase přesunout dlouhé pozice do breakeven bodu. Prvním cílem bude středeční úroveň. Jelikož se měsíc blíží ke konci, neexistují žádné týdenní smlouvy. Bylo by skvělé dosáhnout zůstatek smlouvy nebo měsíční úroveň 0,74899.
    V jenech byl testován denní zůstatek na úrovni 111,048.
    Měsíční hranice: vysoké - 111,841, nízké - 108,339.
    Středeční hranice: nízké - 109,945.
    Čekám, dokud cena dosáhne smluvní zůstatek, kde se nachází středeční úroveň.
    Na kanadském dolaru byl testován denní zůstatek na úrovni 1 25664.
    Měsíční hranice: nízké - 1,22536, vysoké - 1,28427.
    Středeční hranice: nízké - 1,25363, vysoké - 1,27581.
    Dlouhé pozice mají stále přednost. Pokud se cena přiblíží k horní hranici kanálu, budu uvažovat o dlouhém přechodu. Tento trend se pravděpodobně sníží, protože se pokouší dosáhnout rovnováhy kontraktu. Každopádně budu ve čtvrtek nebo v pátek vážně přemýšlet o dalších krocích po novém kontraktu.
    Pokud jde o zlato, byl testován denní zůstatek na úrovni 1 760,6.
    Měsíční hranice: vysoké - 1 904, nízké - 1 598,9.
    Týdenní hranice: vysoké - 1 781,8, nízké - 1 739,2.
    Pokud se aktivum pohybuje blíže k týdenní hranici na 1 739,2, možná by bylo možné zvážit otevření dalších dlouhých pozic.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  5. #1005 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    EUR / USD, 2021
    Ahoj všichni!
    Dvojice EUR / USD se dostala na nové lokální minimum. V současné době se pár obchoduje v rozmezí mezi úrovněmi 1,1610 a 1,1565. Pohyb páru v oblasti 1,1565-1,1580 obecně určí jeho další směr. Pokud cena prorazí a ustálí se pod hranicí 1,1565, otevře se cesta k dalším úrovním 1,1540-20 a 1,1490-50. Jak jsem však poznamenal už minulý týden, cena se konsolidovala nad 1,1580 a chystá se provést korekci. V tomto případě mohou být úrovně 1,1650-65 a 1,1680-90 považovány za cíle.
    Když se cena přiblíží k horní hranici 1,1680-90, obchodníci by měli pozorně sledovat cenovou reakci, protože nákupy páru EUR / USD s ohledem na pokračující korekci cenu stáhnou dolů. Alternativně mohou ti kupující, kteří vstoupili na trh z minima, opravit své pozice, zatímco prodejci naopak budou očekávat, že trend bude pokračovat. V této situaci ceny s největší pravděpodobností postoupí do oblastí 1.1750-55 a 1.1780-1.1800.
    Nejpravděpodobnější scénář však naznačuje rozšíření rozsahu 1,1565-1,1610. Očekává se, že jeho horními hranicemi se stanou úrovně 1,1665-1,1690. Proto se pár EUR / USD bude pravděpodobně obchodovat v tomto rozmezí.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  6. #1006 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Zpráva COT ukazuje, že dochází k nárůstu krátkých pozic mezi spekulačními fondy, ale nezapomínejme na zpoždění, protože zpráva byla zveřejněna 28. září. Existuje mnoho spreadových pozic. To však naznačuje pochybnosti obchodníků o dalším směřování páru a jejich pokusech o pokusy o zisk bez ohledu na trend.
    Zpráva o možnostech ukazuje obrovskou nerovnováhu. Obchodníci zkrátka používají prodejní opce, které nejsou dobré pro medvědy. Během silného trendu se trh nestará o to, aby někdo získal zisk, protože tito obchodníci otevřou dlouhé pozice na 1,14 a vrátí svůj příjem na trh. I když by bylo moudřejší si myslet, že medvědí běh je omezen úrovní 1,15.
    Pokud jde o futures, neocenil jsem, že býci nedokázali stáhnout cenu až na otevírací úroveň. Možná budou, ale uvidíme. V pátek jsem dosáhl zisk z Long na svém volném účtu, ale chtěl jsem vydělat více na hlavním účtu. Nyní musím buď počkat a otevřít další pozice, nebo zadat příkaz stop-loss (pokud cena stoupá). Závisí to na situaci, ale myslím si, že stoupání trendu nebude snadné. Existuje větší pravděpodobnost, že dojde k bočnímu pohybu v blízkosti aktuální úrovně. Mnoho býků čeká na správný okamžik vstupu na trh. Kromě toho existují lidé, kteří začali prodávat na minimech. Proto si myslím, že je rozumnější jít dolů s některými triků.

    Na závěr bych chtěl dodat, že nejpravděpodobnějším scénářem je plochý vývoj a druhý naznačuje klesající trend bez jakýchkoliv úskalí. Také nelze vyloučit, že cena se může obrátit a obnovit svůj pohyb vzhůru. Je to však nepravděpodobné.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  7. #1007 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    GBP / USD
    Ahoj všichni! Podle grafu H4 se pár GBP / USD odrazil od silné linie odporu 1,3645, čímž vstoupil do korekce směrem dolů. V současné době se cena obchoduje na 1.3610. Vzhledem k situaci na grafu H4 existuje vysoká pravděpodobnost dalšího korekčního poklesu páru. V tomto případě půjdou ceny pravděpodobně k důležitému cenovému rozpětí blízko úrovně 1,3550. Cena může samozřejmě klesnout níže, ale tento scénář je nepravděpodobný.
    Podle poměru dlouhých a krátkých pozic se situace dramaticky změnila. Objem krátkých pozic se výrazně zvýšil. Sentiment na trhu se stal medvědím. To znamená, že existuje vysoká pravděpodobnost, že hlavní hráč může trvat dlouho. Proto si myslím, že má smysl zadat několik čekajících nákupních objednávek kolem 1,3550.
    Denní graf ukazuje, že britská libra pokračuje v obchodě v rámci klesajícího cenového trojúhelníku. Cena se zároveň odrazila od dolního okraje kanálu a v současnosti se pohybuje na horním okraji, tj. na hranici rezistence 1,3700.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  8. #1008 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    EUR / USD, 2021
    Ahoj všichni! Očekávám, že pár EUR / USD se bude dnes i nadále pohybovat v klesajícím trendu. Pro americký dolar je zatím více pozitivních faktorů jak pro euro.
    Včera se pár EUR / USD otočil vzhůru a pokusil se postoupit. Jeho býčí běh byl však omezený. Cena dosáhla úrovně 1,1635 a opět klesla. V této chvíli se ceny obchodují na úrovni 1.1595. Podle hodinového grafu všechny ukazatele poukazují na klesající trend. Předpokládám, že včerejší býčí pohyb působil jako mírný pullback a dvojice dnes pokračuje v sestupu. Věřím, že dnes cena může dobře dosáhnout hranici 1,1550.
    Pokud jde o dnešní makroekonomický kalendář, neobsahuje žádné důležité zprávy, které by mohly mít vážný vliv na dynamiku uvozovek. Pouze Spojené království je připraveno zveřejnit několik významných makroekonomických ukazatelů, které sotva ovlivní pár EUR / USD. V pozdní obchodní relaci však budou zveřejněny některé statistiky z USA. Kromě toho přednese projev prezidentka ECB Christine Lagardeová.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  9. #1009 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    olej

    Ahoj všichni. Během býčího momentum jsem zavřel většinu svých dlouhých pozic. První se blížila k úrovni 62. Otevřel jsem několik dalších krátkých pozic za aktuální cenu. Zdá se však, že nic není jednoduché. Bylo by lepší nechat pozice otevřené, ale zavřel jsem je příliš brzy. Indikátory nesignalizují prodej na současných úrovních. Signál naznačuje možnost nákupu. Myslím, že takové signály se mohou brzy objevit. Zavřel jsem některé pozice ze současných úrovní kvůli indikátoru obchodního rozsahu. V první řadě se ceny prolomily nad horní hranic opčního kontraktu. Kromě toho existovala horní hranice rozsahu týdenního obchodování. Obchodní plán funguje a již přinesl zisky.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  10. #1010 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    EUR / USD, 2021
    Ahoj všichni! Signál prodeje vytvořený na M30 naznačuje, že cena začala kreslit směrem dolů cikcak po grafech H4 a H1. Z technického hlediska je po prolomení dolního okraje indikátoru M30 potřebný zigzag směrem nahoru. Shoduje se s dnešním vzorem checkmark, který je dobře viditelný (na rozdíl od libry). Očekávám tedy, že pár EUR / USD bude klikatit až na vrchol asijské relace a potom opět zig-zag. Pokud jde o dnešní úrovně, které jsou platné pouze pro evropské zasedání, pokud se cena zlomí pod 1,15998 nebo otevře evropský obchod pod touto úrovní, vnitrodenní dynamika páru bude medvědí. Pokud cena prorazí 1,1640 a konsoliduje se nad ní, cenové nabídky půjdou pravděpodobně nahoru.
    Graf H4 ukazuje, že pár euro / dolar se klikatí až na oblast 1,1570-1,1575. Podle grafu Н1 se očekává, že po tomto Zigzag bude následovat další pohyb nahoru, protože indikátor Н1 se pokouší otočit směrem nahoru. Obrázek ukazuje, že předchozí dva pokusy býků byly neúspěšné. Proto další býčí běh páru bude záviset na jeho cikcak nahoru od úrovní 1,1570-1,1575 na grafu H1. Pokud cena nedosáhne nové lokální maximum, pár euro / dolar s velkou pravděpodobností obnoví svůj medvědí trend. V případě, že se ceně podaří dosáhnout nových lokální maximum, očekává se od dvojice výrazná korekce.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


Přihlásit se k tomuto tématu (94)

Autorská práva

  • Nemůžete deslat nové témata
  • Nemůžete odeslat odpovědi
  • Nemůžete odeslat přílohy
  • Nemůžete upravit své příspěvky
  •