Czech Forex Forum | Forex komunitní místo
Czech Forex Forum
Forex komunitní místo
Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    Drazí přátelé! Všechny bonusové programy na fóru jsou dočasně pozastaveny.        If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.       
    &lsaquo
    &rsaquo
Stránka 134 z 179 PrvníPrvní ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 ... PosledníPoslední
Výsledky 1,331 až 1,340 z 1787

Téma: Forex anallýzy

  1. #1331 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    V příštích týdnech může cena stoupnout na 1,1470+-. Dnes máme akumulaci úrovní v oblasti 1,1247-1,1253. Tady se dvojice pravděpodobně zastaví a otestuje odpor. Kromě toho indikátor oscilátoru signalizuje pokles, takže očekávám, že se cena dnes pohne mírně dolů. V dalších hlavních párech se prosazuje také americký dolar. Ba co víc, akciové indexy mohou brzy začít opět klesat, tak uvidíme.
    Pokud jde o fundamentální pozadí a zvýšení sazeb. Spekulovalo se, že Fed letos zvýší sazby 3 nebo 5krát. Pokud se však při technické analýze budete držet těchto údajů, můžete čelit ztrátě tisíce pipů, protože existuje dlouhodobá závislost a korelace není přímá

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  2. #1332 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Level indikátor na euru se od včera moc nezměnil. Horní hranice stále tlačí na cenu. Jediné, co se dnes změnilo, je mandatory zóna, která se objevila níže. Zpomaluje pohyb směrem dolů a scénář červené čáry. V současnosti zůstávám mimo trh, ale stále očekávám, že pokles bude pokračovat. Včerejší vzestup zasáhl do struktury tohoto klesajícího trendu. V případě, že se ceny nepohnou příliš vysoko, omezená ukazatelem úrovní a aktuální úrovní poměru likvidity, je velmi pravděpodobné, že pár bude nadále klesat. Pokud ano, kombinované spodní hranice kanálu na 1,1051 budou sloužit jako nejbližší sestupný cíl.
    Co se týče libry, level indikátor také nepodporuje vzestupný trend, ale obraz už nevypadá medvědí. Pokud se cena po dosažení aktuální úrovně poměru likvidity bude řídit scénářem červené čáry, bude to pro prodejce včetně mě šťastný krok. Úroveň 1,3498 lze dosáhnout již dnes, ale to nezastaví klesající trend. Momentálně zde neprodávám ani nekupuji. Při takovém rozložení nechci být v dlouhé pozici, když dojde k úniku. Uvidíme, jak se věci vyvinou, možná to pro mě bude dobrý vstupní bod.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  3. #1333 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Dobré ráno všem!
    Včera se euru podařilo postoupit a zkonsolidovat se v oblasti 1,12. Býci se zde tedy musí pevně usadit, aby pokračovali ve vzestupném trendu.
    Ve skutečnosti stále očekávám nárůst směrem k 1,1290, ale ne výše. Růst v opačném směru trendu as četnými úrovněmi rezistence je však riskantním úsilím, které může skončit prudkým poklesem. Medvědi totiž budou s růstem ceny stále aktivnější. Takže pohyb vzhůru bude velmi pomalý, pokud medvědí aktivita neklesne.
    Existuje šance, že cena bude konsolidována před začátkem zasedání ECB a zveřejněním údajů o zaměstnanosti. Nemyslím si, že cenová nabídka v brzké době otestuje nové minimum, ale tento scénář nelze vyloučit. Tak jsem dal na graf šipku dolů.
    Nejbližší rezistence na vnitrodenním grafu se nachází na 1,1265. Doufám, že uvidím vzestup ze současných úrovní směrem k tomuto cíli.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  4. #1334 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Včera jsem chtěl uzavřít některé z mých dlouhých pozic na libře na 1,3450. Nakonec jsem nic nezamkl, protože hranici kanálu máme na 1,3465. Očekávám, že cena toho dosáhne. Co se týče libry, včera jsem posunul své long pozice k breakeven bodu. Na 1,3470 bych také zadal čekající příkaz k prodeji.
    Pokud jde o kanadský a australský dolar, uzavřel jsem polovinu obchodů, abych získal zpět to, co jsem ztratil v pátek, když byly spuštěny příkazy stop loss.

    Bohužel už dlouho jsem nepsal o jenu, i když jsem ho prodal poslední lednový den. Myslím, že jen může mít velký potenciál. Chtěl bych vidět pokles o 400 pipů, na který čekám od loňského roku

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  5. #1335 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Co se týče páru EUR/USD, korekce byla dokončena. Předpokládám, že pár je poblíž obchodního rozpětí, kde se doporučuje zvážit otevření krátkých pozic. Včera se očekávalo, že EUR/USD dosáhne 1,1205. Dvojice se však vyšplhala na vyšší level. Kromě toho je tato skutečnost výhodnější pro prodej. Nyní je klíčová podpora blízko 1,1301. Pokud je pár fixován nad touto úrovní, klesající trend pravděpodobně skončí.

    Současná situace je však jiná. Proto očekávám, že se pár EUR/USD dostane do pásma 1,1250-1,1270 a poté lze uvažovat o prodeji. Příkaz k zastavení je zadán na 1.1301. Na získání potřebné podpory se očekává, že se pár posune do rozsahu 1,1175-1,1160. Potom se doporučuje opravit níže. V opačném případě by se pár obchodoval na stejné úrovni

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  6. #1336 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    EUR/USD
    Včera jsem očekával, že tato dvojice provede pullback směrem k oblasti 1,1200. Zadal jsem čekající objednávku o pár pips výše z této oblasti. Zdá se však, že pár pravděpodobně dosáhne 1,1300 bez jakéhokoli poklesu. V pondělí dvojice testovala nová minima a já už žádné další nákupy nedělal. Včera se pár nedalo koupit. Mimochodem, pokud se cena vyšplhá nad 1,1300 a prorazí 1,1350, můžu zvážit zavření svých dlouhých pozic, abych zajistil zisky a otevřel krátké pozice s cílem na 1,1050.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  7. #1337 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Ahoj! Včera dolar klesl, ale věřím, že dnes může měna stoupat. Včera jsem nemohl uzavřít všechny své obchody se ziskem a dnes očekávám stejnou situaci. Myslím si, že hlavní měny budou vůči dolaru klesat. Proto nekupuji eura, aussie ani zlato. Nemyslel jsem si, že ukazatele budou stoupat tak rychle, protože to není dobré pro rally.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  8. #1338 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    Ahojte všichni!

    Na vnitrodenním grafu mají pár pod kontrolou býci. Momentálně nejsou žádné signály klesajícího trendu, takže není čas k prodeji. S největší pravděpodobností bude stoupající trend pokračovat. Opětovný test na úrovni 1,1278 potvrdí pohyb vzhůru. Cena se může nejprve stáhnout zpět dolů nebo se může rovnou pohnout nahoru. Zbývající cíl pro dnešek je oblast 1,1319-15 na H4. Toto je místo, kde budu prodávat. Můžu si koupit pár po pullbacku na 1,1252, ale ne níže. Na vnitrodenním grafu stále nejsou žádné signály směrem dolů. Střední úroveň 1,1292 se zdá být snadno dosažitelným cílem.
    Klesající zig-zag pattern v oblasti 1.11 může začít v pátek. Pokud jde o tuto chvíli, kotace směřuje k vyšším úrovním a připravuje se na páteční klesající trend, který se bude pohybovat v blízkosti zóny 1,12.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  9. #1339 Collapse post
    Senior Member Ottofx's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    802
    Dík
    0
    Díky 142 Times ve 94 příspěvků
    USD/CAD je podle mě momentálně jeden z nejziskovějších nástrojů, alespoň to ukazuje graf. Myslím, že bychom měli zvážit otevření nových vstupních bodů. Při pohledu na graf CAD můžeme vidět řadu možných vstupních bodů pro otevírání krátkých pozic. Dolní extrémní body a nedosažení maxima při konsolidaci výše jsou hlavní faktory potvrzující pokračování klesajícího trendu.

    Chystal jsem se prodat EUR/USD, ale změnil jsem názor. Dvojice právě dosáhla nejbližší korekční zóny a ztratila hybnost. Z 1,1234 se opět začala pohybovat vzhůru. Zřejmě dokud se nedosáhne místního maxima, směrem dolů se nepohne. V tomto případě bude pokles jen korekcí v rámci vzestupné vlny.
    Každopádně, jediné, co můžeme udělat, je dívat se a čekat. Čekám na korekci směrem dolů, abych získal lepší vstupní bod pro otevírání dlouhých pozic. K otevření krátkých pozic je nutná korekce směrem nahoru, abyste mohli prodávat za lepší ceny.
    Dosavadním cílem je týdenní mandatory zóna 1,1297 – 1,1315. Budu sledovat, jak na tuto zónu reaguje cena. Uzavření ceny pod týdenním kontrolním pásmem 3/4 je pod 1,1252. Ještě lepší bude, pokud cena prorazí sub-vlnu 1,1233 se svíčkou zavřenou pod 1,1230. V tomto případě začne pokles. Bude ten správný čas změnit strategii na EUR/USD.
    GBP/USD dosáhl týdenní kontrolní zóny 1/2 (1,3529 - 1,3546). Pokud se konsoliduje nad 1,3546, pak lze očekávat další zisky. Je zde šance, že se po stažení shromáždí. GBP/USD je však pár, který dlouho nemusí zažít pokles.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


  10. #1340 Collapse post
    Senior Member Petr's Avatar
    Připojit k datu
    Sep 2018
    Příspěvky
    915
    Dík
    1
    Díky 1,522 Times ve 69 příspěvků
    Ahoj!
    Pár EUR/USD dává prodejní signály. Dnes může pár učinit pokles směrem k 1,1281. Pokud cena klesne pod 1,1280-75, pravděpodobně klesne na 1,1202-1,1190. Kupující mohou na této úrovni podpořit EUR/USD.
    Klíčová oblast je 1,1261-70. Jakmile se cena dotkne této úrovně, může pokračovat v poklesu na 1,1190 a stáhne se směrem k 1,1261-70.

    Ačkoli s sebou obchodování na finančních trzích nese vysokou míru rizika, může generovat další příjem, a to za podmínky, že zvolíte ten správný přístup. Výběrem spolehlivého brokera, jako je InstaForex, získáte přístup na mezinárodní finanční trhy a otevřete si cestu k finanční nezávislosti. Můžete se zaregistrovat zde.


Přihlásit se k tomuto tématu (94)

Autorská práva

  • Nemůžete deslat nové témata
  • Nemůžete odeslat odpovědi
  • Nemůžete odeslat přílohy
  • Nemůžete upravit své příspěvky
  •